Koolitusprogrammi viimane koolitus - 15. märtsil

Bright Minds ettevõtlusprogrammi viimane koolituspäev toimub 15. märtsil Hiiumaa Gümnaasiumis. 

Koolitusel osalevad juba töötavad Hiiumaa koolinoorte meeskonnad, kuid ootatud on ka uued huvilised.

 

Registreerimine toimub aadressil: henrituuru.wixsite.com/brightminds

 

Teemadeks:

Onepager  ja pitchimine
Onepager'i koostamine
- Vajalik vs ebaoluline info
Pitchimine ehk liftikõne
- Hea vs halb pitching

 

 

 

PROGRAMMIST

 

2016/2017 hooajal toimub koolinoorte äriideede konkursi BRIGHT MINDS koolitusprogramm ka Hiiumaal. Programmi raames viidi Hiiumaal läbi koolitused "Äriideede genereerimine ja meeskond" 6. detsembril, "Toode ja trug" 28. jaanuaril ning "Müük ja turundus" 8. veebruaril. Viimane koolitus toimub 15. märtsil.

 

Edasijõudnutel tuleb esitada TTÜ Mektory keskusele oma äriidee, mida hindab komisjon. Parimatele tuleb Tallinnas oma idee esitlemiseks esinemiskoolitus. Lõppüritusel selgitatakse välja võitjad.


Oodatud on kõikide Hiiumaa koolide õpilased. Kohale võib tulla juba olemasolevat ideed ja meeskonda arendama, aga ka täiesti uut ideed ja meeskonda otsima. Koolituspäeval saab nõu ja tuge ka kohalikest ettevõtjatest mentoritelt.

Registreerimine: https://goo.gl/forms/gDzaN5zkQPgvJqKs1
Jooksev info koolituse kohta FB lehel: https://www.facebook.com/events/1793339867592260/
Kontaktisik: Henri Reeder (henri@tuuru.edu.ee)

 

Hiiumaa koolitusprogramm  täies mahus Mektory koduleheküljel.

Programm Bright Minds on ellu kutsutud TTÜ Mektory keskuse ja Swedbanki juhtimisel selleks, et innustada ja julgustada Eesti noori looma ja arendama uusi innovaatilisi ideid ja lahendusi, mis aitaks meie igapäevaelu lihtsamaks ja põnevamaks muuta. Programm annab noortele vajalikke teadmisi ideede arendamise, meeskonnatöö, turundamise ja ideede esitlemise vallas, samuti üldteadmisi ettevõtlus- ja majandusküsimustes. Koolitajateks on noored oma valdkonnas edukad ja tuntud ettevõtjad.

 

 

Kõik nutikad Hiiumaa õpilased on oodatud Mektory keskusesse 24. novembril!

 

9. novembril toimus Kärdla ja Käina koolis TTÜ Mektory keskuse ideede genereerimise töötuba, kus üle 60 noore pani tööle oma leidlikkuse ja töötas gruppides välja üle 20 põneva uue algatuse, leiutise või äriidee.

Kõikidel Hiiumaa koolinoortel on nüüd võimalus osaleda 24. novembril Tallinna Tehnikaülikooli Mektory innovatsioonikeskuses toimuval äriideede konkursi Bright Minds avaüritusel. Seal saab sarnaselt neile koolides toimunud töötubadele leiutada uusi ja põnevaid ideid ning saada nende arendamisel tuge TTÜ spetsialistidelt ja edukamatelt Eesti noortelt ettevõtjatelt.

Noored saavad  osaleda inspireerivates töötubades ja kuulda tuntud ettevõtjate kogemusi ja nõuandeid. Tasuta transporti Hiiumaalt TTÜ-sse ja tagasi korraldab Tuuru.

Palun kõigil noortel, kes asja vastu huvi tunnevad, kirjutada aadressile henri@tuuru.edu.ee või end kohe programmi kodulehel ära registreerida. Õpetajad on samuti üritusele oodatud ning saate end registreerida allpool toodud aadressil.

Registreerida saab aadressil http://www.ttu.ee/projektid/mektory-est/registreeru-12/
Lisainfo: http://www.ttu.ee/brightminds
Küsimused võite saata: henri@tuuru.edu.ee