Kontakt

Hiiumaa Arenduskeskus
Vabrikuväljak 1, 92411 Kärdla
Telefon: 5886 4454
E-post: arenduskeskus@hiiumaa.ee
Registrikood: 90014030
Arveldusarve number (IBAN): EE112200221067886758
 
Kontor on avatud äripäevadel kell 8:30-12:00 ja 12:30 - 17:00
Konsultatsiooniks on soovitav eelnevalt registreerida tel 5886 4454
 

Töötajad

Ametinimetus Nimi Telefon E-post Ruum
Juhataja Liis Remmelg

505 5709

liis.remmelg@hiiumaa.ee 18
MTÜ-konsultant / infojuht Kaja Sõrmus

53459558

kaja.sormus@hiiumaa.ee 21
Investorteeninduse konsultant Ilmi Aksli 53420425 ilmi.aksli@hiiumaa.ee 27
Lääne-Eesti piirkondlik investorkonsultant Sulev Alajõe 511 2878  Sulev.Alajoe@eas.ee  
Lääne-Eesti piirkondlik ettevõtluskonsultant
(kasvusooviga tegutsevad ettevõtted)
Urmas Treiel 516 5788  urmas.treiel@arenduskeskused.ee  
Ettevõtluskonsultant Tõnis Laanemäe

53054053

tonis.laanemae@hiiumaa.ee 20
Noorte ettevõtlikkusõppe koordinaator Henri Reeder 56624812 henri.reeder@hiiumaa.ee 18
Piirkondlike algatuste tugiprogrammi koordinaator Katrin Sarapuu

53415285

katrin.sarapuu@hiiumaa.ee 16
Raamatupidaja Silva Jõemaa 58864454 silva.joemaa@hiiumaa.ee 18
Turismiinfokeskuse juhataja Sigrid Valter 462 2232 sigrid.valter@hiiumaa.ee  
IT spetsialist Tõnis Aljas   tonis.aljas@hiiumaa.ee  
Maakondliku infoportaali toimetaja MTÜ Hiidlane 57877789 toimetus@hiiumaa.ee  
         
         
 
 
 

 


Vaata suuremat kaarti