Kontakt

Sihtasutus Tuuru
Vabrikuväljak 1, 92411 Kärdla
Telefon: 5886 4454
E-post: info@tuuru.edu.ee
Registrikood: 90000452
Arveldusarve number (IBAN): EE692200001120053392
 
Kontor on avatud äripäevadel kell 8:30-12:00 ja 12:30 - 17:00
Konsultatsiooniks on soovitav eelnevalt registreerida tel 462 2800
 

Töötajad

Ametinimetus Nimi Telefon E-post Ruum
Juhataja Aivi Telvik

517 5585

aivi.telvik@tuuru.edu.ee 18
MTÜ-konsultant / koolitusspetsialist Kaja Hiis

58864454

kaja@tuuru.edu.ee 21
Investorteeninduse konsultant Ilmi Aksli 53420425 ilmi@tuuru.edu.ee 27
Lääne-Eesti piirkondlik investorkonsultant Sulev Alajõe 511 2878  Sulev.Alajoe@eas.ee  
Lääne-Eesti piirkondlik ettevõtluskonsultant
(kasvusooviga tegutsevad ettevõtted)
Urmas Treiel 516 5788  urmas@sasak.ee  
Ettevõtluskonsultant Tõnis Laanemäe

53054053

tonis.laanemae@gmail.com 20
Noorte ettevõtlikkusõppe koordinaator Henri Reeder 56624812 henri@tuuru.edu.ee 18
Ettevõtluskoordinaator Katrin Sarapuu

53415285

katrin@tuuru.edu.ee 16
Maaelu Edendamise SA nõuandeteenistuse Hiiumaa kontaktisik Silva Jõemaa 53459558 silva@tuuru.edu.ee 18
Turismiinfokeskuse juhataja Sigrid Valter 462 2232 sigrid.valter@tuuru.edu.ee  
Hiiu maakonna turismikoordinaator Maria Ruubas 517 0849 maria.ruubas@tuuru.edu.ee  
Maakondliku infoportaali toimetaja MTÜ Hiidlane 57877789 toimetus@hiiumaa.ee  
IT-spetsialist Tõnis Aljas   tonis.aljas@tuuru.edu.ee  
Raamatupidaja Silva Jõemaa 53459558 silva@tuuru.edu.ee 18
 
 
 

 


Vaata suuremat kaarti